• biuro@inwestory.pl

8-14 maja Analiza Walut

8-14 maja Analiza Walut

W zeszłym tygodniu dolar dotarł delikatnie poniżej 3,82. Każdy kto dokonał zakupu- dziś( 09052017)  ma już 7 gr zysku, a tydzień jeszcze się nie skończył. Cel to dalej 3,94 i tam nastąpi realizacja zysków. Trend długoterminowy jest spadkowy.

EUR/PLN dotarł do poziomu 4,18 i tak jak pisałem mamy odbicie na daną chwilę wynoszącą 5 gr( 1,25%). Trend długoterminowy jest nadal spadkowy.

 

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message