• biuro@inwestory.pl

31 lipiec – 6 sierpień Analiza Walut

dolar

31 lipiec – 6 sierpień Analiza Walut

Amerykański dolar w zeszłym tygodniu pozostawał powyżej 3,62, ale nadal jest realna szansa na spadek do poziomu 3,53 i tam należy dolara kupować. Tak jak pisałem ostatnio najbardziej prawdopodobny jest trend boczny w najbliższym czasie. Dużo zależy od EUR/USD, który ustanowił nowe szczyty nie widziane od kilku lat. Na daną chwilę pierwsi sprzedający dolara są w rejonach 3,69.

EUR/PLN w zeszłym tygodniu próbowało przejść poziom 4,26. Na razie próby były nieudane. Kupno tej pary walutowej należy rozważać poniżej 4,22 a docelowo powinniśmy dość do min. 4,28.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message