• biuro@inwestory.pl

18-24 wrzesień Analiza Walut

dolar

18-24 wrzesień Analiza Walut

Poziom wsparcia trzyma – tak można najkrócej opisać wzrost dolara do 3,62 w obecnym tygodniu. Trend spadkowy jest jednak nadal utrzymywany, bo tydzień zamykamy w rejonie 3,58. W przyszłym tygodniu należy uważać na posiedzenie FED, które może zmienić podejście do dolara i sprawić, że wzrośnie szansa na grudniową podwyżkę stóp procentowych w USA. Kupujący dolara powinni rozważać poziom 3,53, sprzedający poziom 3,65.

Na EUR/PLN zmiana trendu na wzrostowy. Po 4,29 część inwestorów pozbyła się Euro. Na wykresie widać szansę na dalsze wzrosty. Kierunek to 4,33 i wyżej. Kupno agresywnie można rozważyć na poziomie 4,24.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message