• biuro@inwestory.pl

2-8 październik Analiza Walut

dolar

2-8 październik Analiza Walut

To był piękny tydzień dla posiadaczy USD. Wzrost do 3,68 oznacza zmianę trendu na dolarze na wzrostowy. W najbliższym tygodniu dolar powinien jeszcze wrócić w rejony 3,59- 3,62. Może się zdarzyć, że zobaczymy nawet 3,54, ale jest to mało prawdopodobne. Reasumując jeśli ktoś jeszcze dolara nie ma powinien się w niego zaopatrzyć. Należy pamiętać o ryzyku i stosowaniu zleceń stop loss. Poziom 3,66 jest technicznym oporem i może jeszcze pokrzyżować plany osobom kupującym dolara. Stosunek zysku do ryzyka jest jednak na tyle atrakcyjny, że warto spróbować.

Posiadacze EURO także mogą być zadowoleni. 4,33 osiągnięte a przed nami atak na 4,35 i wyżej. Pierwsi kupujący będą czekać już w rejonie 4,29 a 4,24 było by ideałem jeśli chodzi o kupno. Jak wiadomo jednak ideałów nie ma:) Realizować zyski można w rejonie 4,35 i wyżej.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie
Łukasz Jarzyło

Leave your message