• biuro@inwestory.pl

4-10 grudzień Analiza Walut

dolar

4-10 grudzień Analiza Walut

To był nudny tydzień na dolarze, ale wsparcie na poziomie 3,52 na razie się trzyma. Możliwe, że zejdziemy  minimalnie niżej i wtedy ruszymy do góry. Warunkiem jest jednak popyt, który musi wystąpić a którego na razie nie ma. W piątek na rynkach pojawiło się ryzyko więc zobaczymy jak będzie na początku nowego tygodnia. Jeżeli będzie się utrzymywać to zobaczymy droższego dolara. Celem będzie min. 3,63.

Na eur/pln utrzymaliśmy na razie poziom 4,20 i celem będzie 4,24, ale wcześniej możemy zejść aż na 4,16 i tam należy szukać okazji do zakupu jeżeli ktoś jeszcze euro nie kupił a chce je posiadać.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message