• biuro@inwestory.pl

ALLEGRO Analiza Kwiecień 2021

ALLEGRO Analiza Kwiecień 2021

Z najważniejszych informacji wynika, że IPO Allegro było realizacją zysków. Tak więc wycena, która była kosmiczna sprawiła, że następuje wyprzedaż akcji. Poziom 65 został przełamany i kolejne poziomy to rejon 43 zł czyli ceny z debiutu.

Czy cena nie spadnie na 20 zł tego nie wiemy. Tak więc ryzyko jest teraz spore. O samą firmę się nie boję mimo amazona, który już działa w Polsce. Allegro jest świetną platformą na czasy pandemii. Łatwość kupowania przez aplikację i komputer sprawia, że zakupy to przyjemność.

Najbliższe publikacje:

2021-05-13 jednostkowy – publikacja rozszerzonego raportu kwartalnego za pierwszy kwartał
2021-08-05 jednostkowy – publikacja rozszerzonego raportu półrocznego

WYKRES w skali D1:

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message