• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Kwiecień 2021

KGHM Analiza Kwiecień 2021

KGHM po lekkiej korekcie, ale poziom 182 zł nadal trzyma mocno. W najbliższych miesiącach zobaczymy raczej powrót do min. 140 zł. Niższe poziomy w rejonie 110zł – 120 zł.

Wtedy można rozważać pierwsze zakupy. Mocny dolar oznacza tanie surowce, więc miedź powinna spaść a co za tym idzie także akcje KGHM.

Najbliższe publikacje:

2021-05-12 jednostkowy – publikacja rozszerzonego raportu kwartalnego za pierwszy kwartał
2021-08-17 jednostkowy – publikacja rozszerzonego raportu półrocznego

Wykres w skali W1:

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Łukasz Jarzyło

Leave your message