• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Czerwiec 2021

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Czerwiec 2021

Dwa miesiące spadku dolara w stosunku do złotówki za nami. Można powiedzieć, że 30 gr umocnienia złotówki poszło praktycznie od razu. Praktycznie nie było popytu na dolara więc w czerwcu okaże się czy poziom 3,60-3,65 zostanie utrzymany i zobaczymy dolara w rejonie 3,80 czy złotówka będzie się dalej umacniać.

Cieszyć się można bo dolara udało się kupić i teraz wystarczy czekać na pojawienie się ryzyka na rynku.

Najbliższe poziomy na które warto patrzyć to 3,50 i 3,40. To było by szaleństwo jeżeli odnotujemy je w czerwcu, ale jak wiadomo rynek nie ma ograniczeń.

WYKRES USD/PLN w skali MN

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message