• biuro@inwestory.pl

EURO Analiza Czerwiec 2021

EURO Analiza Czerwiec 2021

Sprzedaż Euro w maju okazała się dobrym pomysłem. Polski złoty ma za sobą jakieś dziwne umocnienie-może chodzi o podwyżkę stóp procentowych, która staje się coraz bardziej realna. To będzie hit jak podniesiemy stopy wcześniej niż USA:) Oczywiście nie jest to scenariusz bazowy.

Wracając do cen to 4,45 można uznać za całkiem niezłą cenę szczególnie jeżeli ktoś kupuje swoje towary płacąc w Euro. Zakładam, że 4,40 może jeszcze zobaczymy, ale biorąc pod uwagę skalę umocnienia złotówki to niższe poziomy wystąpią raczej po wcześniejszej korekcie. 4,40 bronił się kilkanaście razy w ostatnich dwóch latach i pewnie tak będzie i tym razem. 4,30-4,25 to już bardzo dobra cena do zakupów a 4,15 brzmi jak marzenie:)

WYKRES EURPLN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave your message