• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Luty 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Luty 2022

Para USD/PLN chodzi ostatnio idealnie technicznie. Po osiągnięciu szczytów w rejonie 4,20 kurs wrócił na wsparcie w rejonie 3,95 i z tego poziomu poszło duże kupno. Doszliśmy w rejony 4,12 i znowu mamy niezłą wyprzedaż dolara na początku lutego.

Rejon 3,95 prawdopodobnie może się trochę bronić, ale trzeba pamiętać, że to kurs Eurodolara decyduje tak naprawdę o kursie USD/PLN.

EUR/USD praktycznie na pewno będzie rósł więc dolar do złotówki będzie słabł. Adam Glapiński w rozmowie z Bloombergiem stwierdził, że mocny złoty wzmocni wpływ podwyżek stóp procentowych.

Czy tak się stanie to się okaże:) W każdym razie zmienność na dolarze jest ostatnio spora i 17 groszy w tydzień to naprawdę dobra zmienność.

WYKRES USD/PLN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Łukasz Jarzyło

Leave your message