• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Lipiec 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Lipiec 2022

Osłabienie złotówki i kurs EUR/USD zmierzający w kierunku parytetu pozwolił dolarowi zrobić nowe szczyty.

4,76 z dzisiaj to nowe rekordy kursu w tym roku. Rajd powinien się w najbliższym czasie skończyć chyba, że EUR/USD miało by zejść poniżej 1/1.

20 gr w tydzień to idealna okazja do pozbycia się dolara z zamiarem odkupienia go taniej.

Znaczące umocnienie złotówki nie jest na razie możliwe ze względu na niepewną sytuację w kraju i wojnę na Ukrainie.

W najbliższym czasie dolar powinien powrócić jednak na 4,40 a może być to też ostatnia faza ruchu i zobaczymy większą korektę( tu jednak musiałby się poprawić sentyment do złotówki).

Na razie się na to nie zanosi.

WYKRES USD/PLN w skali MN.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave your message