• biuro@inwestory.pl

21-27 sierpień Analiza Walut

dolar

21-27 sierpień Analiza Walut

W zeszłym tygodniu kurs USD/PLN dotarł do poziomu 3,66, ale wciąż nie mamy zmiany trendu spadkowego na dolarze. Widać jednak ewidentnie, że może to być już początek korekty, która powinna nastąpić po tak dużych spadkach. Kupno warto rozważać poniżej 3,60 a celem jest 3,69 lub 3,75 jeżeli EUR/USD zacznie także spadać. W nadchodzących dniach oczy inwestorów będą zwrócone na Jackson Hole, gdzie odbywać będzie się coroczne sympozjum banków centralnych.

Na parze EUR/PLN potwierdzony został poziom wsparcia, w najbliższych dniach powinniśmy kierować się wyżej. Cena do zakupu to rejon poniżej 4,23, cel bez zmian 4,33.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply