• biuro@inwestory.pl

9-15 październik Analiza Walut

dolar

9-15 październik Analiza Walut

Zeszły tydzień na rynku dolara upłynął spokojnie. Poziom 3,69 nie został pokonany i możliwe, że można będzie kupić dolara taniej. W rejonach 3,64 znajdują się pierwsi kupujący. Docelowo powinniśmy zobaczyć atak na 3,75. Wsparcie musi przyjść w postaci dalszych spadków EUR/USD.

Na parze EUR/PLN podobnie spokój i poruszanie się między 4,29 a 4,32. Czekamy cierpliwie na atak w rejony 4,35 i wyżej oraz próbujemy kupić euro jak najtaniej.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply