• biuro@inwestory.pl

PKN ORLEN Analiza Czerwiec 2021

PKN ORLEN Analiza Czerwiec 2021

Mocne przejście pierwszego punktu oporu na wykresie PKN ORLEN może świadczyć o zmianie trendu na wzrostowy.

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma akcji a chce je kupić to musi teraz polować na poziom 70-73 zł.

Jest jeszcze jedno ryzyko, że kurs zamknie się w czerwcu poniżej 66 zł i to może oznaczać, że to jednak jest utrzymanie trendu spadkowego( tzw. objęcie świec).

Jak wiadomo bez ryzyka nie pije się szampana więc ustawiamy zlecenia na 70,60,50,40 zł i spokojnie czekamy co przyniesie rynek.

Założenie główne to klasyczna analiza techniczna czyli powrót do oporu i kierunek 107 zł.

WYKRES PKN ORLEN W skali MN.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply