• biuro@inwestory.pl

ALLEGRO Analiza Styczeń 2021

ALLEGRO Analiza Styczeń 2021

Zgodnie w wpisami z zeszłego roku ALLEGRO powoli zaczyna rosnąć – tak więc decyzja o zakupie była trafna wbrew wpisom medialnym.

Zawsze powtarzam, że jeżeli dało by się zarabiać pieniądze na podstawie informacji wyczytanych w gazetach, internecie itp. to wszyscy siedzieli by w domu i to robili:)

W branży mówi się wręcz, aby zawsze grać przeciwnie do artykułów w stylu: CITI BANK prognozuje wzrost złota do 2000 usd za uncję.

Wracając do ALLEGRO na wykresie w skali D1 można zobaczyć książkową formację podwójnego dna.

Ponieważ zakupy są dokonane teraz trzeba tylko wiedzieć gdzie kurs dojdzie, aby pozbyć się akcji.

My to wiemy i rozegramy scenariusz wzrostów pod bardzo dobre wyniki świątecznej sprzedaży na platformie

A czy wyniki będą dobre? Nie ma to znaczenia, ważne, że rynek właśnie pod to będzie grał a kurs będzie rósł i tylko jakieś negatywne plotki mogą to zmienić.

WYKRES ALLEGRO w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply