• biuro@inwestory.pl

PKN ORLEN Analiza Techniczna Luty 2022

PKN ORLEN Analiza Techniczna Luty 2022

Potencjalny RGR na akcjach PKN ORLEN może wskazywać na docelową cenę 45-50 zł.

Czy się sprawdzi tego nie wiemy, ale na pewno trzeba to brać pod uwagę widząc brak apetytu na ryzyko na rynku amerykańskim i niemieckim.

Zakładając, że formacja Ramiona Głowa Ramiona (RGR) się sprawdzi to można założyć spadek wartości jedej akcji o około 20-25 zł.

Jeżeli PKN ORLEN będzie w cenach, które ostatnio widzieliśmy podczas pandemii COVID19 to będzie to nie lada gratka dla inwestorów spekulacyjnie a także dla tych, którzy liczą na dywidendę.

WYKRES PKN ORLEN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Łukasz Jarzyło

Leave a Reply