• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Czerwiec 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Czerwiec 2022

Dolar powrócił w rejon 4,23 po poprawie sentymentu na całym rynku. Akcje mają za sobą całkiem niezły miesiąc.

Przed nami czerwiec a później miesiące wakacyjne lipiec i sierpień, które charakteryzują się zazwyczaj mniejszą zmiennością.

Podwyżki stóp w stanach są przesądzone i prawdopodobnie będziemy obserwować 50 pkt co posiedzenie.

Umocnienie złotówki będzie uzależnione od dobrego sentymentu na rynku w USA, bo w kraju szalejąca inflacja i rozdawnictwo pieniędzy nie nastrajają optymistycznie.

Bank BNP ostatnio ogłosił, że nie będzie udzielać kredytów hipotecznych co wskazuje na to, że sytuacja jest nienormalna dlatego trzeba się szykować na rynkowe turbulencje.

Do zamknięcia cały czas pozostaje luka na dolarze i czekamy aż ten monent nastąpi:)

WYKRES USDPLN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply