• biuro@inwestory.pl

Mbank Analiza Czerwiec 2024

Mbank Analiza Czerwiec 2024

Jak coś urośnie to spaść musi!

Tak najprościej można podsumować notowania wszystkich banków w Polsce.

Mbank zmierza powoli do celu w rejonach 580-510 zł. Gdzie się zatrzyma nie wiadomo, natomiast jeśli dojdzie do tych poziomów i pojawi się popyt to będzie można rozgrywać odbicie i zgarnięcie ok 100-150 zł na akcje.

Banki jak wiadomo zarabiać będą mniej, bo po końcu kadencji obecnego prezesa powinny być obcięte stopy procentowe i skończy się eldorado lobby bankowego.

Jutro decyzja w tej sprawie ECB i ciekawy jest wynik tego posiedzenia jak i reakcja giełd. Zazwyczaj rozpoczynało to spadki i zobaczymy czy historia się powtórzy. Tydzień później będzie FED i rynek będzie już rozegrany a następnie ruszy we właściwym kiedynku.

Amerykanie trzymają się mocno i póki co nie odpuszczają:)

Banki wywindowane przez ostatni rok będą dołować giełdę, ale znakomicie nadają się na spekulację na drugą część roku.

WYRES MBANK w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply