• biuro@inwestory.pl

24-30 kwietnia Analiza Indeksu SP500

24-30 kwietnia Analiza Indeksu SP500

Analizę giełd, gdy w weekend mamy wybory we Francji można nazwać czystym szaleństwem. Każdy kto inwestuje w akcje już dawno je sprzedał lub zabezpieczył się przed ewentualną wygraną Marine Le Pen( tak naprawdę reakcja rynku jest nie do przewidzenia, choć większość analityków zakłada spadki giełd).

Nie ma co wskazywać kierunku choć Amerykanie nie rosną już od kilku tygodni i wygląda to na początek dłuższej korekty. „Sell in may and go away” w dosłownym tłumaczeniu sprzedaj w maju i odejdź, tak mówi stare przysłowie z Wall Street.

 

 

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Łukasz Jarzyło

Leave a Reply