• biuro@inwestory.pl

29 maj-4 czerwiec Analiza Walut

29 maj-4 czerwiec Analiza Walut

W zeszłym tygodniu dolar amerykański utrzymał się na poziomie 3,74. W dalszym ciągu trend mamy spadkowy, ale czerwcowe posiedzenie FED-u coraz bliżej i nie ma wątpliwości, że dolar w tej cenie jest atrakcyjną walutą. Kupno na ten tydzień, jeżeli wystąpi cena 3,63. Pierwsze realizacje zysków będą nad poziomem 3,76.

Na parze EUR/PLN w dalszym ciągu poziom 4,18 mocno trzyma kurs. Ta cena za euro jest  także bardzo atrakcyjna.

Pierwsze pozycje krótkie znajdują się powyżej poziomu 4,2050, ale w przypadku wzrostu ryzyka euro powinno momentalnie znaleźć się na poziomie 4,28.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply