• biuro@inwestory.pl

26 czerwiec-2 lipiec Analiza Walut

26 czerwiec-2 lipiec Analiza Walut

W zeszłym tygodniu dolar ustanowił nowe szczyty na 3,82. Zakup obecnie powinien być w rejonie ceny 3,75 i poniżej. Sprzedaż dolara 3,85 i wyżej jako kolejne poziomy. Na wykresie nadal trend spadkowy, więc wyższe poziomy mogą być wykorzystywane do zawierania krótkich pozycji na spadek wartości usd. Przed nami istotny tydzień, który może potwierdzić czy zaczynamy trend wzrostowy.

Na parze EUR/PLN na wykresie D1 widać wybicie z chmury ichimoku co oznacza zmianę trendu na wzrostowy w krótkim terminie. W zeszłym tygodniu EUR/PLN doszło do poziomu 4,26 więc także dało zarobić wszystkim, którzy zakupili je po cenie 4,17. Ten tydzień także będzie decydujący jeśli chodzi o trwałość trendu. Zakup euro powinno się dokonać poniżej 4,19 a zyski można realizować w rejonie 4,30.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Łukasz Jarzyło

Leave a Reply