• biuro@inwestory.pl

7-13 sierpień Analiza Walut

dolar

7-13 sierpień Analiza Walut

Bardzo dobre dane NFP w zeszłym tygodniu sprawiły, że dolar zyskał 5 groszy w piątek. Na daną chwilę nic to jeszcze nie oznacza, ale można się spodziewać początku korekty na USD/PLN. Generalnie poziom 3,53 powinien zostać przetestowany więc tutaj należy szukać okazji do kupna. Sprzedaż dalej po cenie 3,69 lub wyżej.

Na EUR/PLN drugi tydzień spadku, lecz cena specjalnie się nie zmieniła. Tak zazwyczaj wygląda ta para walutowa- głównie występuje trend boczny. Zakup euro warto rozważać poniżej 4,23 a sprzedaż w rejonach 4,28.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

Łukasz Jarzyło

Leave a Reply