• biuro@inwestory.pl

11-17 wrzesień Analiza Walut

dolar

11-17 wrzesień Analiza Walut

Mamy już 10 miesiąc w którym słabnie amerykański dolar. W zeszłym tygodniu zobaczyliśmy 3,51 i tutaj powinniśmy się zatrzymać. 3,60 to poziom przy którym można sprzedawać kupionego dolara. Następny poziom do kupna dolara to dopiero 3,32. Jeżeli mamy tam dotrzeć to EUR/USD musi dalej rosnąć. Wydaje się mało prawdopodobne, abyśmy zobaczyli kolejne miesiące bez żadnej konkretnej korekty. 3,85 to poziom, który powinniśmy zobaczyć i takie jest główne założenie.

EUR/PLN można kupować poniżej 4,19 i tam docelowo powinien podążać kurs zgodnie z trendem spadkowym.

4,29 to poziom do sprzedaży EURO. Jeżeli na rynku będzie spokój to tego poziomu nie zobaczymy, jednak najmniejszy wzrost ryzyka zawsze powoduje osłabienie złotówki co wykorzystują spekulanci.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply