• biuro@inwestory.pl

16-22 październik Analiza Walut

dolar

16-22 październik Analiza Walut

Potężny ruch na USD/PLN w zeszłym tygodniu daje okazję do zakupu dolara. W najbliższym tygodniu powinniśmy zobaczyć ruch wzrostowy. Jeżeli on nie nastąpi będzie to znaczyło, że był to fałszywy sygnał zmiany trendu na wzrostowy. Podwyżka stóp procentowych w USA jest bardzo prawdopodobna w grudniu i tylko odczyty inflacji mogą tutaj coś zmienić. Kurs powinien kierować się w rejony 3,69.

EUR/PLN i tak znaczne umocnienie złotówki zdarza się bardzo rzadko. Tym bardziej warto kupić euro i poczekać na kolejną falę osłabienia złotówki.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply