• biuro@inwestory.pl

6-12 listopad Analiza Walut

dolar

6-12 listopad Analiza Walut

Za nami spokojny tydzień na rynku walut. Dolar zrobił delikatną korektę jak wskazywałem. Para Eur/Usd na koniec tygodnia zaliczyła ładny spadek za sprawą dobrych danych z amerykańskiego rynku pracy (NFP). Można znaleźć analizy, które wskazują dolara po 3,90 i także za tym się opowiadam, jednak należy uważać na kupowanie dolara zbyt drogo, bo na wykresie miesięcznym nie mamy jeszcze przekroczonych maksimów. Można założyć, że spadki Eur/Usd będą powodowały osłabienie złotówki.

Na parze walutowej Eur/Pln mamy duży spokój, kurs powinien kierować się w rejony 4,29. Trzeba pamiętać, że na wykresie w skali D1 mamy jednak trend spadkowy co może dać nam okazję do naprawdę taniego zakupu euro.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply