• biuro@inwestory.pl

13-26 listopad Analiza Walut

dolar

13-26 listopad Analiza Walut

Wszystko wygląda na to, że dolar zejdzie w najbliższym tygodniu na 3,59 i będzie dobra okazja do zakupu. Obecna cena też jest atrakcyjna. Eur/Usd powinno jeszcze wygenerować ruch korekcyjny a później powrócić do spadków. Nie widać na razie ryzyka więc złotówka jest stabilna. Posiadacze dolara muszą cierpliwie czekać na zmianę nastawienia na rynku co może się szybko zdarzyć za sprawą inflacji w USA. Celem dla dolara jest 3,75.

Eur/Pln wydaje się iść zgodnie z trendem spadkowym w kierunku 4,17. Zdecydowanie kupuję euro po tych cenach, bo zakładam, że 4,29 jeszcze zobaczymy jak tylko pojawi się ryzyko.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply