• biuro@inwestory.pl

27 listopad-3 grudzień Analiza Walut

dolar

27 listopad-3 grudzień Analiza Walut

Wracamy po krótkiej przerwie do analizy. Trzeba przyznać, że się działo kiedy nie było mnie w kraju:) Dolar zaszalał i jest na 3,52 co oznacza, że zmiana trendu na wzrostowy była fałszywa i teraz znowu będą się ważyć losy wsparcia,które wypada w rejonach 3,50. Co ciekawe Eur/Usd jakoś specjalnie nie rosło, aby wywołać taki ruch na Usd/Pln więc to złotówka wydaje się być mocna i dolar spada 4 tydzień bez korekty. Trend mamy spadkowy więc dopóki 3,59 nie jest przekroczone należy szukać okazji do zajęcia krótkich pozycji na Usd/Pln.

Eur/Pln jak zawsze stabilnie i zeszło do poziomu 4,20. Dokupujemy. Może się udać zejść na 4,17 lub niżej jeżeli złotówka będzie silna. Celem dla kupujących jest 4,29. Trend spadkowy.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply