• biuro@inwestory.pl

BITCOIN Analiza Czerwiec 2021

BITCOIN Analiza Czerwiec 2021

Na prośbę jednego z klientów wrzucam analizę instrumentu, który jest obecnie największym zapytaniem.

Nikt go nie widział, może ktoś widział koparkę itp. ale generalnie wszyscy wiedzą co to bitcoin a tak naprawdę nikt nic nie wie.

Nie przeszkadza to jednak spekulować na tym instrumencie. Z obserwacji można powiedzieć, że sprawuje się tak samo jak inne aktywa, bo handlują algorytmy komputerowe więc są takie same jak te co handlują na akcjach itp.

Najważniejsze 3 poziomy na bitcoinie to: 46000, 33500, 19600.

Obecnie powinniśmy ruszyć w kierunku 46000 i oczywiście możemy dojść wyżej, bo na bitcoinie często jest plus minus 10% dziennie.

WYKRES BITCOIN w skali MN.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply