• biuro@inwestory.pl

PKN ORLEN Analiza Lipiec 2021

PKN ORLEN Analiza Lipiec 2021

Czas na dywidende : tak można najkrócej opisać lipiec, bo kto będzie miał akcje ten dywidendę dostanie w sierpniu.

3,5 zł to przyzwoite pieniądze. Cena PKN ORLEN jest delikatnie niższa, dziś rejon 76 zł więc kto kupuje nie musi obawiać się, że kupuje na samym szczycie czyli 84 zł.

Oczywiście dalej zakładam, że kurs jeszcze trochę spadnie, ale nie wydaje się obecnie możliwe, abyśmy zeszli dużo poniżej 60 zł.

Jedynie porządna korekta na rynku da nam możliwość dokonania większych zakupów. Najwięcej zleceń jest poniżej 67 zł.

WYKRES PKN ORLEN w skali MN

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

Łukasz Jarzyło

Leave a Reply