• biuro@inwestory.pl

Czy na rynku jest bańka?

Czy na rynku jest bańka?

Zdecydowanie trzeba powiedzieć, że JEST. Oczywiście można kupować amerykańskie akcje najwyżej w historii zakładając, że ich ceny dalej będą rosły.

Oczywiście, że mogą rosnąć nadal. Dziś handel to algorytmy, więc można nadal podbijać cenę.

Kto jest już trochę na rynku wie, że pionowy wykres a taki w większości giełd obserwujemy nie jest normalny.

Najczęściej jest to tzw. bańka, która pęka i zazwyczaj w kilka dni lub tygodni powoduje gigantyczną przecenę akcji.

Pojawiają się plotki, że obecna przecena będzie jeszcze większa niż w covidzie.

Aż takim pesymistą nie jestem, ale warto rozważyć trzymanie większej ilości gotówki na czas zakupów, który na pewno jeszcze nadejdzie.

WYKRES DOW JONES 30 w skali MN

17 miesięcy wzrostów!!!

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply