• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Styczeń 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Styczeń 2022

Złotówka zyskuje do dolara amerykańskiego na fali wzrostów czy też kupna pary EUR/USD. Ewidentnie widać, że 4,20 zł było okazją do realizacji zysków z kupna dolara.

Wg Goldman Sachs będą 4 podwyżki stóp procentowych w 2022 roku w USA. To jeszcze nie jest w cenie, a więc trzeba teraz sprawić, że dolar potanieje, aby go kupić w celu zarobku.

Na EUR/USD wystarczy drobna korekta i zobaczymy dolara poniżej 4 zł.

Wtedy będzie można rozważać zakupy waluty zarówno na wakacje jak i spekulacyjnie.

WYKRES USD/PLN w skali MN

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply