• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Techniczna Maj 2022

KGHM Analiza Techniczna Maj 2022

Cierpliwi się doczekali.

Mamy piekny ruch spadkowy na akcjach KGHM. W dniu dzisiejszym jesteśmy juz poniżej 118 zł a jeszcze trochę miesiąca maja przed nami.

Na wykresie widać 2 luki, dodatkowo zasięg spadku jest imponujący. Jeżeli negatywny sentyment utrzyma się dłużej możemy zobaczyć nawet 65 zł choć to nie jest scenariusz bazowy a raczej filmu sensacyjnego:)

Tak więc w tym roku można będzie znowu zarobić na kghm bardzo dobre % i na luzie pokryć naszą polską inflację.

WYKRES KGHM w skali D1.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply