• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Sierpień 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Sierpień 2022

Część zysków z osłabienia złotówki została już zrealizowana, dolar umocnił się po rewelacyjnych danych z rynku pracy w USA. Recesja w USA o której wszyscy piszą i się martwią to na razie fikcja.

W najbliższym czasie powinniśmy zobaczyć dalsze korekcyjne umocnienie złotówki, wydaje się, że zejście poniżej parytetu na EUR/USD nie jest na razie możliwe.

Jak to na rynku walutowym bywa trzeba spokojnie czekać z otwieraniem pozycji, bo tu wszystko potrafi się bardzo dynamicznie zmieniać.

Podwyżki w USA są już zdyskontowane i większych na razie nie będzie więc dolar nie powinien się jakoś bardzo umacniać.

WYKRES USD/PLN w skali W1.

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply