• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Techniczna Sierpień 2022

KGHM Analiza Techniczna Sierpień 2022

Cena miedzi ma miejsce do wrostów więc można założyć, że kghm w najbliższym czasie odpali wzrosty na wyższe poziomy. Na zmienność w tym roku nie można narzekać.

Jak zmienność się utrzyma a zawirowania na świecie na to wskazują to można założyć, że do końca roku uda się zrobić jeszcze 1-2 duże transakcje na akcjach.

Na razie warto czekać, aby je zamienić na gotówkę. Nie można też wykluczyć trendu bocznego, ale do tego jest potrzebny kolejny spadek w rejon 95 zł.

WYKRES KGHM w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply