• biuro@inwestory.pl

PKN ORLEN Analiza Techniczna Sierpień 2022

PKN ORLEN Analiza Techniczna Sierpień 2022

Dywidenda za nami, na wypłatę przyjdzie czekać do października.

Kurs urósł kilka razy bardzo szybko po czym nastąpiła realizacja zysków ze względu na bardzo dobre wyniki. Dość zastanawiające jest, że kurs nie reaguje na rekordowe zyski – coś jest na rzeczy…

Lotos przejęty, cena ropy trochę spadła więc to może być przyczyna tego, że akcje orlenu nie rosną tylko poruszają się w trendzie bocznym.

Cena 80 zł powinna być osiągnięta, ale na razie jest z tym problem. Wyceny są na poziom 100-110, ale na razie się na to nie zanosi. Biorąc pod uwagę, że ropa może znacznie potanieć to sytuacja na akcjach będzie bardzo ciekawa jak już nastąpi wybicie z tej męczącej konsolidacji.

WYKRES PKN ORLEN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply