• biuro@inwestory.pl

ALLEGRO Analiza Techniczna Wrzesień 2022

ALLEGRO Analiza Techniczna Wrzesień 2022

Słaba atmosfera na GPW trochę popsuła ruch na Allegro, ale kurs trzyma się dzielnie.

To już 8 m-c od kiedy kurs nie spada niżej. Prawdopodobnie trwa kupowanie akcji przez większe instytucje a szczególnie zagranica ma ku temu dobre powody ze względu na kurs dolara.

Skoro podobno największe banki amerykańskie są odpowiedzialne za większość obrotu na naszej bananowej giełdzie to powinny się tu wkrótce pojawić i zarobić na akcjach oraz dodatkowo kursie walutowym.

Miesiące pandemiczne powinny wspierać kurs, bo już można wyczytać w mediach, że COVID znowu nadchodzi;)

WYKRES ALLEGRO w skali MN

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply