• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Wrzesień 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Wrzesień 2022

EUR/USD na nowych minimach poniżej parytetu.

USD/PLN w górę, ale nieznacznie i poziomy z 2000 roku przekroczone.

Czy NBP będzie interweniował jeżeli będzie się zbliżał w rejony 5 zł nie wiadomo, ale dalsze spadki EURUSD mogą sprawić, że tam dolara zobaczymy.

EUR/USD powinien zacząć powoli tracić impet, czas i dynamika spadków za tym przemawiają. Sporo zależy też od stóp procentowych w strefie euro a te prawdopodobnie wzrosną w najbliższy czwartek.

Stany też na razie mówią o podwyżkach, ale to jest już w dużej mierze w cenie.

W tym roku prawdopodobnie nie będzie można kupić dolara w dobrej cenie.

Musi się zmienić kierunek na EUR/USD, aby dolar zaczął zmierzać w kierunku 4 zł.

WYKRES USD/PLN w skali MN

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply