• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Techniczna Wrzesień 2022

KGHM Analiza Techniczna Wrzesień 2022

Korekta na miedzi sprawiła nam nowe poziomy cen na akcjach KGHM-u.

85 zł to cena której dawno nie widzieliśmy.

Czy zobaczymy jeszcze nizsze ceny na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że miedź ma do potwierdzenia pewien poziom.

Oczywiście przecenę surowców trzeba jakoś uzasadnić więc wszędzie czyta się o recesji, problemach z inflacją i rosnącymi cenami pradu i gazu.

Nikt nie pisze natomiast o rekordowych zyskach KGHM.

Tak to już jest, że kupno akcji wymaga drugiej strony do sprzedaży. Aby kupić od kogoś tanio trzeba go przestraszyć, aby sprzedał, inaczej się go nie przekona:)

WYKRES KGHM w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply