• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Październik 2022

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Techniczna Październik 2022

Trend wzrostowy na dolarze na razie jest niezagrożony.

Ciekawe czy złotówka osłabnie jeszcze bardziej i kurs będzie kontynuował wzrosty?

Na razie chetni na kupowanie są w rejonie 4,80.

Ewentualna zmiana kierunku na Eur/Usd może spowodować długoterminowy ruch w kierunku 4,20, ale na razie nie ma jeszcze żadnych przesłanek i objawów zmiany trendu.

Atrakcyjny kurs waluty powinien sprzyjać wymianie gotówki na pln i zakup akcji na GPW i o tym przekonamy się wkrótce, bo zaczynamy ostatni kwartał roku.

Chętni na kupno dolara powinni być ostrożni, bo moment słabości powinien wkrótce nadejść.

WYKRES USD/PLN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.

Łukasz Jarzyło

Leave a Reply