• biuro@inwestory.pl

PKN ORLEN Analiza Luty 2023

PKN ORLEN Analiza Luty 2023

PKN Orlen czeka na publikację wyników a kurs praktycznie się nie rusza.

Sentyment na giełdach jest na razie słaby więc nie ma co oczekiwać, że akcje będą rosły chyba, że rynek włączy tryb risk on.

Ceny ropy na rynkach nadal pozostają stabline więc tutaj także nie ma zmienności powodującej ruch na akcjach spółek związanych z paliwami.

Jedyne co pozostaje to cierpliwie czekać na okazje, które prędzej czy później się pojawią.

WYKRES PKN ORLEN w skali D1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply