• biuro@inwestory.pl

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Maj 2023

dolar

DOLAR AMERYKAŃSKI Analiza Maj 2023

Dziś posiedzenie FED-u na którym prawdopodobnie stopy procentowe zostaną podniesione kolejny raz.

Rynek już to wycenił i teraz głównie interesuje go recesja lub jej brak.

Nawet inflacja odeszła na dalszy plan.

Dolar pozostaje słaby co jest dość ciekawym zjawiskiem ze względnu na wielkość upadających banków, które ratuje JP Morgan.

Ewidentnie coś jest na rynku nie tak. Możliwe, że coś wypadnie z szafy…

USDPLN jest tani, ale jak wiadomo może być jeszcze niżej. Następny tydzień powinien przynieść jakiś większy ruch kierunkowy.

Docelowo na dolarze jest kilka niepotwierdzonych poziomów, ale rynek na razie jest w euforii i nie wygląda, aby chciał je potwierdzać.

Musi nadejść impuls, abyśmy zobaczyli mocniejszego dolara ruszającego w kierunku 4,5.

WYKRES USD/PLN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply