• biuro@inwestory.pl

PKN ORLEN Analiza Maj 2023

PKN ORLEN Analiza Maj 2023

Zarząd rekomenduje dywidendę : 10 sierpień i 31 sierpień dwie daty na które trzeba zwrócić uwagę, ale czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.

Kurs Orlenu obecnie w rejonie 63 zł i do sierpnia jest jeszcze kilka miesięcy na potencjalny zakup akcji.

Ponieważ maj jest teoretycznie najgorszym miesiącem dla akcji warto obserwować kurs i kupować jeżeli ktoś chce zgarnąć 5,5 zł na akcję.

Po jakiej cenie kupić? Wiadomo, że jak najniższej:)

WYKRES PKN ORLEN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply