• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Lipiec – Sierpień 2023

KGHM Analiza Lipiec – Sierpień 2023

Cena miedzi stabilizuje się po 2 tygodniach spadku.

Akcje KGHM-u nadal spokojne czekają na dalsze mocniejsze ruchy. Rynek jest wyjątkowo „porozrywany” lukami cenowymi a tylko kwestią czasu jest pozamykanie tych miejsc.

Można założyć, że wzrosty rynku akcji powinny się choć na chwilę uspokoić, bo zaczyna to przypominać bańkę w której akcje KGHM-u nie biorą udziału ze względu na silną korelację z ceną surowca.

Taki jest plus kupowania tej spółki surowcowej.

WYKRES KGHM w skali MN

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply