• biuro@inwestory.pl

ORLEN Analiza Październik 2023

ORLEN Analiza Październik 2023

Wybory i po wyborach 69 zł tylko na chwilę, ale rozegranie klasyczne. Najpierw wystraszyć wszystkich jakie to złe wyniki będzie miał Orlen w 3 kwartale, później odkupić od nich akcje po 55 a następnie sprzedać na euforii po 69.

Ci co są dłużej na rynku wiedzą już jak działają media i ich wpisy.

Realizacja zysków w październiku póki co szybka i teraz czekamy na zamykanie kolejnych luk hossy i bessy na wykresie Orlenu.

Kolejne tygodnie będą rozgrywane między wynikami spółki a polityką w tle i formowaniem się rządu.

Zagraniczne rynki akcji mają jeszcze szansę na dokończenie korekty i tylko one mogą spowodować, że kurs będzie spadał.

WYKRES ORLEN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply