• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Luty 2024

KGHM Analiza Luty 2024

KGHM zalicza piękny spadek z poziomu na 127 na 106 i znowu daje okazję do zarobku.

Analogicznie cena miedzi spada po raz kolejny zatrzymana przez opór.

Czas najwyższy, aby kurs zdecydował się na większy ruch, bo trend boczny trwa już trochę czasu.

Jak wiadomo im dłużej tym mocniejsze będzie wybicie. Zmiany polityczne już w najbliższym czasie.

Kolejne poziomy i luki na wykresie są już poniżej 100 zł za akcję i jest prawdopodobne, że w tym roku je zobaczymy.

Popyt na miedź może spaść, bo w Chinach dzieje się źle, tak bynajmniej wynika z danych a te niestety nie są wiarygodne. Tak czy inaczej gospodarki słabną pod naporem wysokich stóp procentowych niezbędnych jednak do obniżenia inflacji.

Popyt na miedź tak czy inaczej będzie tylko może mniejszy, nie jest to jednak powód, aby przestać handlować na jednej z najlepszych i najbardziej zmiennej spółce w Polsce.

Wykres KGHM w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply