• biuro@inwestory.pl

KGHM Analiza Czerwiec 2024

KGHM Analiza Czerwiec 2024

Szaleństwo na KGHM już zrealizowane i czas teraz na dalsze wzrosty lub korektę w USA i poziom 120 zł za akcję.

Co się wydarzy tego nie wiadomo, ale jak zawsze nie wróżymy ze szklanej kuli tylko patrzymy na wykres.

Na razie mamy mocne 2 tygodnie realizacji zysków po prawie 70% wzroście ceny akcji.

Kiedy wystąpi popyt zobaczymy.

12 czerwca mamy posiedzenie FED i pod to rynek będzie rozgrywał czerwiec.

Wydaje się, że możemy rosnąć, aby później spadać po braku obniżek i jastrzębim nastawieniu FED-u.

Jak wiadomo na giełdzie jest tylko chciwość i strach. Nie ma tutaj miejsca na logikę i filozofię.

Kiedy więc zacząć kupować akcje? Nie ma na to recepty, ale największe zlecenia czekają raczej poniżej 140 zł. Trend jest jednak nadal wzrostowy i te 140 zł może nigdy nie wystąpić.

Od tego są jednak inne instrumenty, aby szukać okazji i zlecenia z limitem, aby czekały na okazję i dokonały zakupu za nas.

WYKRES KGHM w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply