• biuro@inwestory.pl

PGE Analiza Czerwiec 2024

PGE Analiza Czerwiec 2024

Pięknie rozegrane wzrosty na PGE w 2 tygodnie. Kto by się spodziewał 7,7 zł w takim tempie.

Była to piękna okazja do zarobku. Typowa spekulacja.

A jak spekulować to na całego więc czemu nie drugi raz?

Zlecenia warto już poustawiać, bo mamy lukę hossy i trzeba ją zamknąć.

Czy to się sprawdzi do 12 czerwca przed FED – zobaczymy.

Algorytmy już pracują a po piątku, gdy wyciągnęły USA do góry sytuacja jest nadal niepewna z lekkim przekonaniem i przewagą spadków oraz pewnością co do kolejnej korekty czy fali spadków, aż do potwierdzenia wsparcia.

PGE jest fajną spółką do spekulacji, bo energetyka cały czas dynamicznie się zmienia. Dużo plotek i decyzji sprzyja ruchom na akcjach. Goldman Sachs, który jest liderem obrotu na GPW z pewnością takie spółki lubi.

Przyjemnie się kupuje kilka tysięcy tak tanich akcji. Człowiek czuje się jak milioner:)

Dzisiaj póki co na otwarciu wszystko na dużych plusach po końcówce sesji w USA, ale to dopiero poniedziałek więc nie ma co do tego przywiązywać uwagi. Na ceny warto czekać, bo jak nie ta okazja to będzie inna.

Każdy kto wsiada do rozpędzonego pociągu wie jakie to duże ryzyko.

WYKRES PGE w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply