• biuro@inwestory.pl

Bitcoin Analiza Czerwiec 2024

Bitcoin Analiza Czerwiec 2024

Niepowodzenia w shortach na bitcoina od wielu tygodniu znanego spekulanta sprawiają, że warto zrobić analizę tego egzotycznego instrumentu.

Inwestowanie przez brokerów forexowych jest średnio opłacalne, bo swapy i duże depozyty do tego zniechęcają.

Trzeba powiedzieć konkretnie, że mamy trend wzrostowy i póki poziom 65 000 nie zostanie mocno złamany to nie ma mowy o spadkach.

Jeżeli ktoś rozumie jak działają zlecenia to wie, że shorty można robić dopiero jak będzie nowe ath a najlepiej robić longi i grać zgodnie z trendem.

Trend is your friend. Granie shortów może się skończyć tak jak shortowanie CHF/PLN kilka lat temu.

Granie na krótko może być krótkoterminowe i to jest najrozsądniejsze rozwiązanie.

Do prognozowania zasięgu wzrostów można użyć zniesień fibo i tak 161,8 wypada w rejonie 100 000 usd:)

WYKRES BITCOIN w skali W1

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym serwis inwestory.pl. oraz autor nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. Informacje mają charakter edukacyjny, a serwis nie działa na rzecz żadnego emitenta.
Łukasz Jarzyło

Leave a Reply